Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bulunduğu sektörlerde daima üst sıralarda yer almayı hedefleyen Marrakech her geçen sene sektörün ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler geliştirmektedir. Grubumuz ayrıca Dünya’da yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Grubumuz araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir çünkü büyüme stratejimiz sürekli öğrenme ve çalışma üzerine kuruludur.

Markalarımız Türkiye’de giyimin tarihi kadar alışılagelmiş, aynı zamanda sektörde takip edilen ve insanların sürekli tercih ettiği giyim markalarının başında gelmiştir. Bu nedenle her sene çizgimizi bozmadan portföyümüze uzun ömürlü yeni ürünler ekleyerek giyim sektörünün trend belirleyicisi olarak hizmet vermeyi öncelikli görev edindik.

Üretimlerinde sağlığa uygun malzemelerin kullanılmasının ön planda tutulduğu Giyim Dünyası’nda aynı zamanda ürün tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ürünlerde müşteri memnuniyetine daima büyük özen gösterilmektedir.

Bizim için önemli olan müşterimizin bizi tercih ettiklerinde onlara her zaman beklentilerinin çok üzerinde hizmet ulaştırmaktır. Bu nedenle ürünlerimizde sektörün durumu ne olursa olsun kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Markamızın bize yüklediği sorumluluğun bilincinde olup bu gaye ile hareket etmekteyiz.

Top Scroll Up
WhatsApp Toptan Sipariş Hattı